.
Velkoobchodní ceny se Vám zobrazí po registraci do našeho obchodu a schválení administrátorem.

Chytrá autolékárnička vel. I., textilní (kortexová)

Kód: 659
450 Kč 372 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
2.11.2021

Chytrá autolékárnička splňuje nejen všechny české normy a vyhlášky, ale je vybavena opravdu kvalitními pomůckami. Je určena všem, kterým není lhostejná kvalita prodávaných autolékárniček v ČR a byla vyvinuta jako originální produkt, která ho také doporučuje na všech svých zážitkových kurzech v rámci výuky o dopravní nehodě

Detailní informace

Detailní popis produktu

Prodej autolékárniček už není co býval v letech 2010-2018, kdy byl vyhláškami stanoven povinný obsah a povinná výměna co 4 roky. Ojedinělý případ v Evropě - bohužel kvalita odpovídala ceně. Každý chtěl splnit zákonnou povinnost a mít v autě lékárničku za co nejmenší peníz,  ve velkém se dovážely produkty z Číny. To je pochopitelné, ale v porovnání s cenou auta je to naprosto zanedbatelná částka. A pokud by se  podařilo zachránit lidský život, pak je to cena nesrovnatelná.

Trocha statistiky z roku 2019: V roce 2019 bylo v důsledku dopravních nehod na pozemních komunikacích usmrceno 547, těžce zraněno 2 110 osob a lehce zraněno přes 22 000 osob. V průměru tak každé 3 hodiny a 18 minut došlo na českých silnicích k závažné dopravní nehodě, buď smrtelné nebo s těžkým zraněním. Dopravní nehoda je sama o sobě velice stresová situace, která vyžaduje zachování chladné hlavy, o to je pak horší představa chtít pomoci a nemít čím. Je spousta lidí, kteří by rádi pomohli, ale nedokáží překonat strach. Trénink dělá mistra a je dokázáno, že kurzy zážitkovou formou v lidech zanechají mnohem více informací a pocit sebejistoty než nudný výklad u prezentace. Situace se naštěstí mění a doufáme, že si i náš produkt najde mezi lidmi své místo. I kdyby se podařilo zachránit 1 lidský život, tak celé úsilí a práce nebyly zbytečné! 

Takže si to shrneme, proč byste měli uvažovat o koupi této autolékárničky, i když je 2-3x dražší než běžně dostupné autolékárničky:

  • Je to jediná autolékárnička, na kterou záchranáři nenadávají.
  • Je to jediná lékárnička, která odpovídá nejen vyhlášce, ale i zdravému rozumu – obsahuje opravdu kvalitní vybavení a nikoliv laciné braky
  • Sama se připomene, když je třeba ji zkontrolovat, nebo zdravotnickému materiálu končí datum spotřeby
  • Leták plný rad a tipů, jak lze pomůcky využít i v běžném každodenním životě
  • Ochrana zachránce je důležitá, proto jsou v autolékárničce 3 páry rukavic, jejichž velikost si můžete vybrat

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: